F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Postaraliśmy się odpowiedzieć na najcześciej zadawane pytania, które dostajemy od naszych klientów. Jeśli masz pytania, na które nie znalazłeś tutaj odpowiedzi – napisz do nas! Na pewno na nie odpowiemy i zrobimy to najszybciej jak tylko jest to możliwe!

Nie wyobrażamy sobie sytuacji, że nasi klienci zostaną pozostawieni sami sobie. Każde nasze zamówienie jest robione z zapasem i wysyłane na tyle wcześnie, że nie ma możliwości, żeby nie dotarło na czas uroczystości!

Nie. Chcemy, aby wysyłane przez nas produkty były od razu gotowe do wręczenia gościom! Wszystko pakuje u nas Kasia i sprawia jej to ogromną przyjemność.

Można wprowadzić drobne zmiany. np. zamienić inicjały na imiona i odwrotnie, usunąć datę bądź ją dołożyć. Wystarczy napisać takie informacje w komentarzu do zamówienia podczas zakupu.

Wszystkie podziękowania są pakowane w woreczki celofanowe i wiązane dwoma kolorami wstążek. Kolory można dowolnie wybrać. Prosimy o informację podczas zamawiania o kolorystyce wstążek

Wtedy prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy otwarci i kreatywni. Przygotujemy projekty specjalnie dla Was uwzględniając Wasze oczekiwania i pomysły. Właśnie w ten sposób powstała większość produktów które wykonujemy.

Przygotowanie projektów jest darmowe. Nadal płacą Państwo tylko za ilość kupionych produktów.

Napisz do nas!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na każde pytanie. Doradzimy i przygotujemy projekty na każdą okazję. 

Jesteśmy w mediach społecznościowych!